Технологія і обладнання переробки та зберігання сільськогосподарської продукції

Сушильний агрегат АВМ-0.4, призначений для сушки фруктово-ягідних вичавлювань з метою отримання з них надалі фруктових порошків або кормової муки.

Робочим органом агрегату  служить сушильний барабан 4, що обертається з частотою 1-8 мін-1. Залежно від продуктивності діаметр барабана рівний 1200 мм і більш, відношення довжини до діаметру складає (3.5...7): 1.

Окрім сушильного барабана в агрегат входять подаючий конвеєр 5. топічна частина 6, циклон 2, млин 3 і розподільний шнек 1.

Сушильний агрегат АВМ-0.4 Технологічна схема агрегату представлена на (рис.  6).

Топічна частина складається з камер газифікації 7 та допалювання 10. В камері 7 встановлена форсунка 8 для подачі рідкого палива. Сюди ж вентилятором 9 подається повітря, яке збагачує паливо киснем. Одержана суміш запалає від електричної свічки, причому надлишок палива з рідкої фракції переходить в газоподібну, поступає в камеру 10 і згорає. Остаточне згорання палива і утворення топічних газів відбуваються в топці 11. В суміші з повітрям, засмоктуваним вентилятором 2, гази є теплоносієм.

Технологічний процес сушки і переробки вичавлювань протікає так. Вичавлювання конвеєром 6 прямують через вирівнювач товщини 5 в барабан 4, що складається з декількох циліндрів, завдяки чому збільшуються шлях продукту в барабан і ефективність сушки.

У барабані 4, який одержує обертання від приводу 12, вичавлювання поступово висушуються від початкової вогкості 65 - 80% до кінцевої 8 - 10%. Зневоднені частинки засмоктуються вентилятором 2 в циклон 3, де відділяються від теплоносія, осідають і шлюзовим затвором-дозатором 13 подаються в молоткастий млин 16. Перед подрібненням з висушеного продукту у відбірнику 14 віддаляються важкі частинки.

Подрібнена суха маса відсмоктується з млина 16 вентилятором 1 в циклон 19, осідає в ньому і шлюзовим затвором-дозатором 18 подається в розподільний шнек 17, забезпечений люками. На кожний люк надітий мішок 15.

Процес сушки і помелу триває декілька хвилин. Продуктивність агрегатів типа АВМ 400 - 1900 кг/год [15].

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

По темам:

История Украины

Культурология

Высшая математика

Информатика

Охотоведение

Статистика

География

Военная наука

Английский язык

Генетика

Разное

Технологиеские темы

Украинский язык

Филология

Философия

Химия

Экология

Социология

Физическое воспитание

Растениевосдство

Педагогика

История

Психология

Религиоведение

Плодоводство

Экономические темы

Бухгалтерские темы

Маркетинг

Иностранные языки

Ветеринарная медицина

Технические темы

Землеустройство

Медицинские темы

Творчество

Лесное и парковое хозяйство

Агрономия

Преподавателям

Юридические темы