Технологія і обладнання переробки та зберігання сільськогосподарської продукції

ОХОЛОДЖУВАННЯ МОЛОКА

Швидке і ефективне охолоджування молока має вирішальне значення для збереження його високої якості. При виході з вимені молоко має температуру біля 35 °C і його необхідно швидко охолодити. Безпосередньо після доїння молоко зберігає природну стійкість до мікроорганізмів, але тільки його швидке охолоджування до температури зберігання біля 4°C - 6°C запобігає або мінімізує подальше зростання мікроорганізмів.

Схема танка серії DXCE і DXCEM Закриті танки

Холодильний танк овальної форми серій DXCE і DXCEM має дно з великою поверхнею охолоджування, що дозволяє встановлювати компресори з високою холодопродуктивністю.

При зниженні температури молоко стає чутливим до механічної дії, тому лопаті мішалки обладнання працюють на мінімальних оборотах. Спеціально сконструйовані лопаті мішалки. Холодильний танк мінімізують попадання повітря в молоко, що запобігає освіті в молоці вільних жирних кислот (СЖК). Крім того, низька температура, яка створюється на дні танка, за дві хвилини розповсюджується по всьому об’єму молока, що також сприяє швидкому його охолоджуванню.

Рис - Схема танка серії DXCE і DXCEM з люком, що відкривається.

До = Кількість випарників

L = Кількість опор

P = Кількість мішалок

Ще однією відмітною особливістю танків серій DXCE і DXCEM є люк, що обертається у вертикальній і горизонтальній площині, який ідеально підходить для молочних кімнат з низькими стелями і спрощує доступ до танка.

Перевага даного обладнання наступна:

- простота монтажу відкритих танкових охолоджувачів;

- модульна конструкція із змонтованим на заводі - виробнику холодильним агрегатом і електричними з’єднаннями дозволяє швидко і легко виконати установку холодильного танка у вашому молочному приміщенні;

- танки мають циліндрову форму, що дозволяє зменшити необхідну площу для їх розміщення (діаметр найбільшого танка складає 1200 мм);

- максимальна гігієнічність  і якість;

- легкість промивки відбувається за рахунок високоякісної поліровки двостінного корпусу танка, виготовленого з неіржавіючої сталі (AISI 304).  Опукла форма зовнішньої поверхні кришки запобігає попаданню конденсуючої вологи в танк. Звичайно пропонується повний модельний ряд компресорно-конденсаторних агрегатів, розрахованих на різні параметри мережі живлення: 1x230 В і 3x400 В для мереж частотою 50 Гц;

- надійна спіральна технологія. Є широкий асортимент поршневих і спіральних компресорів, спеціально сконструйованих для охолоджування молока на фермі, в яких використовується екологічно безпечний холодоагент. Крім того, високонадійні технології забезпечують:

- зниження шуму (приблизно на 10%);

- знижену чутливість до  вологого ходу; 

- зниження витрати електроенергії (приблизно на 10 –12%).

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

По темам:

История Украины

Культурология

Высшая математика

Информатика

Охотоведение

Статистика

География

Военная наука

Английский язык

Генетика

Разное

Технологиеские темы

Украинский язык

Филология

Философия

Химия

Экология

Социология

Физическое воспитание

Растениевосдство

Педагогика

История

Психология

Религиоведение

Плодоводство

Экономические темы

Бухгалтерские темы

Маркетинг

Иностранные языки

Ветеринарная медицина

Технические темы

Землеустройство

Медицинские темы

Творчество

Лесное и парковое хозяйство

Агрономия

Преподавателям

Юридические темы