Преподавателям

Рецензія на підручник “Технологія і обладнання переробки та зберігання сільськогосподарської продукції”

Автори: Гербер Ю. Б., Чуніхін С. В., Гаврилов О. В., Ковтун В. М.

Перехід на Болонську систему вищої освіти в навчальних закладах України, потребує оновлених підходів до учбового процесу. Але морально застарілі підручники в повній мірі не дозволяють цього зробити. Тому опублікування книги співробітниками Південного філіалу Національного університету біоресурсів і природокористування надає можливість модернізувати процес освіти в вищих навчальних аграрних установах та довести його до потрібного рівня. Цей підручник створили як навчальний посібник для студентів та кваліфікованих спеціалістів переробних підприємств.

Підручник містить інформацію про технологію та обладнання переробних підприємств. Він містить в собі розділи з технології та обладнання переробки продукції тваринництва, зерна, плодів та овочів, олійних та ефіроолійних культур. У підручнику надано опис пристроїв і принципів роботи, наведені технологічні характеристики, основні формули розрахунку продуктивності та потужності обладнання, правила обслуговування і техніки безпеки.

Основними перевагами підручника є: доступний опис сучасного технологічного обладнання переробних підприємств та детальна класифікація і технічні характеристики. У підручнику приведені основні формули, для виконання студентами самостійних учбових завдань, а також курсових та дипломних проектів. Вміст підручника охоплює майже всю продукцію яку виробляють сільськогосподарські підприємства.

Недоліки:

  • -  невисока якість де якого ілюстраційного матеріалу;
  • -  не наведені приклади обладнання виннопереробних підприємств;

Слід відзначити, що зміст книги відповідає типовим програмам дисциплін навчальних планів ОКУ "бакалавр", "спеціаліст" наступних спеціальностей:
6. 051701 "Харчова технологія та інженерія", 6. 100202 "Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва", а вказані недоліки суттєво не впливають на її цінність, і книга може бути використана як посібник для навчальних аграрних закладів освіти І-ІV рівнів акредитації.

Рецензент:

Скачати WORD - retsenziya-na-pidruchnik-zrazok.zip

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить