Статьи по агрономии

Шкідники і хвороби зернових культур. Інтегрована система захисту

Особливо небезпечними шкідниками зернових на Україні є клон-череиашка, хлібні жуки, хлібна жужелиця, дротяники, шведська муха та гусінь озимої совки.

Клоп-черепашка поширений у південних степових районах України, зимує в листяній підстилці в лісах і полезахисних смугах. Навесні, з настанням тепла (до 20НС) перелітає на посіви і в травні відкладає яйця на сходах польових культур. У середині літа з личинок утворюються клопи, які пошкоджують листя, колоски зернових культур.

Хлібні жуки. Особливо шкідливі жук-кузька і жук - хрестоносець. Личинки їх живуть у грунті, підгризаючи корінці рослин, а дорослі жуки живляться на колосі зерном різних злаків.

Найбільше їх буває на посівах у середині червня, під час наливання і достигання хлібів. Самки відкладають яйця в грунт на глибину 10-20 см. Із них виплоджуються личинки, які живуть у грунті два роки, а потім перетворюються на лялечок. Через 14-20 днів із лялечок утворюються жуки, які в кінці травня - на початку червня вилітають з фунту.

Хвороби зернових спричинюються шкідливими грибками, бактеріями і вірусами. Збудниками грибкових хвороб (сажка, іржа хлібів тощо) є спори, якими розмножуються грибки.

Тверда сажка уражає зерно пшениці. Поширена майже на всій території України. Замість нормальних зерен утворюються здутості з чорним вмістом - спорами грибка. Під час збирання врожаю спори прилипають до поверхні зерна. Якщо таке зерно висіяти, то одночасно з ним проростатимуть і спори сажки, утворюючи тонкі нитки, які проникають у паростки пшениці. Розвиваючись усередині рослини, грибок розростається і під час формування зав'язі квіток проникає в них, утворюючи величезну кількість спор. Хвороба може бути причиною зниження схожості і густоти посівів внаслідок загибелі уражених рослин.

Скачать полный текст (4 листа) Шкідники і хвороби Зернових культур в Word

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить